7 důvodů proč si zamilovat Kidó

7. února 2013

1. V bistru Kidó, které sídlí v Praze na Letné, se budete cítit jako doma. Kouzelný, ležérní a tak trochu exotický interiér okořeněný babiččinou kuchyňkou je přímo stvořený pro dlouhé vysedávání s přáteli nebo osamocené odpoledne s knihou v ruce.

2. Čerstvé a kvalitní suroviny jsou zde samozřejmostí. Podávají se tu domácí koláče, nadýchané dortíky, zmrzliny nebo třeba čerstvě připravené pomazánky. Polotovary tady nečekejte. Pochutnáte si jako u maminky. Na mou duši!

3. V pražském bistru můžete vysedávat klidně celý den. Ráno vás nastartuje božské snídaňové menu s kávou a pomerančovým fresh džusem, v poledne si pochutnáte na vydatném obědě a večer zakončíte lehkým salátem a znamenitým čajem.

4. Dočkáte se nejen kvalitních potravin, ale také výtečné kávy z české pražírny La Bohéme Café. Čerstvě umletou kávu vám zde připraví na několik způsobů.

5. Ať už se v Kidó zdržíte na skok nebo déle, nebudou vaše vlasy ani oblečení zavánět nepříjemným cigaretovým kouřem. Kavárna je nekuřácká a těch, aby člověk pohledal.

6. Tak příjemnou obsluhu jako tady jsme snad jinde nezažili. Nejmilejší barista pod sluncem trpělivě a s úsměvem plnil všechna naše přání. Jako bonus nám pak přinesl ochutnat kopeček domácí kaštanové zmrzliny, a aby by toho nebylo málo, nakonec nám při odchodu dal na cestu broskvový koláč.

7. Kidó je bistro a obchod v jednom. Originální čajové směsi nebo pražená zrna z Etiopie, Kostariky a Kuby si můžete zakoupit i domů. V nabídce najdete také potraviny, vína nebo třeba ručně vyrobené nezbytnosti do vaší domácnosti.


Zamilovat si Kidó je tak snadné. Prosíme víc takových podniků!


7 důvodů proč si zamilovat Kidó
7 důvodů proč si zamilovat Kidó
7 důvodů proč si zamilovat Kidó
7 důvodů proč si zamilovat Kidó
7 důvodů proč si zamilovat Kidó